Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Ne Dinliyorum" Özelliğinin Renkli Olmasını İster misiniz ? :)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

"Ne Dinliyorum" Özelliğinin Renkli Olmasını İster misiniz ? :) Empty
MesajKonu: "Ne Dinliyorum" Özelliğinin Renkli Olmasını İster misiniz ? :)   "Ne Dinliyorum" Özelliğinin Renkli Olmasını İster misiniz ? :) Icon_minitimeSalı Tem. 01, 2008 6:24 pm

Önceklikle Arkdaşlar ßu Diğer Yöntem Gibi Değil. Diğer Yöntemde Winamptan Şarkıların Taglarını Editleyip Yapıyoduk ve Her Şarkıyının Tagını Tek Tek Düzenlememiz Gerekiyodu. ßenim ßulduğum Yöntemle Sadece ßir Kere Editliyorsunuz Bütün Şarkılar Renkli Oluyor. Fazla Uzatmadan Anlatayım

İlk Önce Ne Dinliyorum Özelliğini Kullananlar "C > Program Files > Winamp > Plugins" e girip "gen_msn" ile ßaşlayan Bütün Dosyaları Silmesini Öneriyorum Çünkü gen_msn in Yeni Versiyonu İle Çakışıyor Eski Versiyonu.

İlk Olarak "gen_msn" in Son Versiyonunu İndiriyoruz.
http://www.myplugins.info/gen_msn.exe

Programı İndirip Kurduktan Sonra Winamp'ı Kapatıp Tekrar Açıyoruz.

Kapatıp Açtıktan Sonra "Options > Preferences" e giriyoruz. Ve Sol Menüden " Live Messenger " a Tıklıyoruz.
"Ne Dinliyorum" Özelliğinin Renkli Olmasını İster misiniz ? :) Ee12

"Formatting" ßölümünü İstediğiniz Gibi Düzenleyebilirsiniz Ancak "{0}" ve "{1}" Bölümlerine Dokunmayınız.Aksi Taktirde Şarkı İsimleri Messengerda Düzgün Görünmez

Örnek Vereyim ßir Tane

Kod:
[c=1]{0} - {1} \\ "YARDS_SOKAK" [/c=4]
Renkleri Siz İstediğiniz Gibi Düzenleyebilirsiniz Ben Sadece Örnek Verdim Anlamayan Arkadaşlarımız Olursa Diye

Ve Görünüşü Nasıl Diye Sorarsanız;
"Ne Dinliyorum" Özelliğinin Renkli Olmasını İster misiniz ? :) Eee11
https://wntd.yetkin-forum.com

"Ne Dinliyorum" Özelliğinin Renkli Olmasını İster misiniz ? :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-